Lamart > O firmie

O firmie

Lamart Sp z o.o. to drukarnia wielkoformatowa z 11-letnią tradycją.

Naszym atutem jest między innymi szeroki park maszynowy, umożliwiający wykonanie różnorodnych produkcji na najróżniejszych podłożach w dość krótkim czasie.


 

Drukujemy na mediach rolowych nawet do 5m szerokości
oraz na płytach do wymiarów ok. 2,00 x 3,20 m!


Nasze wydruki wykorzystywane są do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych. Umożliwia to różnorodna technika druku naszych maszyn - druk solventowy i UV oraz nasz laminator, zabezpieczający wydruki przed uszkodzeniami. 

Wykonujemy zgrzewanie i oczkowanie materiałów winylowych oraz docinanie i laminowanie innych prac. 


Lamart Sp. z o.o.
to nie tylko drukarnia wielkoformatowa - to firma, która pomoże znaleźć Ci miejsce na reklamę wielkoformatową, wykona standy, tablice. Prócz tego wycinamy aplikacje z folii samoprzylepnych, frezujemy - czyli świadczymy szeroki zakres usług reklamowych.

Główny trzon naszej produkcji stanowią wydruki wielkoformatowe na różnego rodzaju podłożach.


Lamart to drukarnia wielkoformatowa tworząca duże wizualizacje outdoorowe jednak nie obce są nam produkcje mniejszych narzędzi reklamowo-marketingowych takich jak bannery, tablice, standy, itp.

Posiadamy nie tylko własny dział produkcji, dział handlowy ale również dział obróbki końcowej oraz grafików.

Wszyscy razem tworzymy zgraną grupę młodych entuzjastów rozumiejący zasady pracy zespołowej, co przekłada się na osiągane rezultaty.


Nasza firma współpracuje z klientami końcowymi jak również agencjami w Polsce i za granicą – staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów z różnych branż oraz posiadających różną specyfikę działalności.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00,
a jeśli potrzeba - nawet dłużej!


Zapraszamy do współpracy,
Lamart